Ahşap Tabela

Uzman kadromuzla ahşap tabela reklam hizmeti seçeneklerinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan, kaliteli ürünler sunarak uygun hizmeti sağlamaktayız

Ahşap Tabela Reklam Hizmeti

Tabelanızın hem nostaljik hem de farklı ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız en iyi alternatifiniz seçinizi ahşap tabela modelleri arasından yapabilirsiniz. Ahşap tabela reklam hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için yerli ve ithal ağaç seçenekleri ile ister modern istenirse de nostalji esintileri oluşturmak mümkün olmaktadır.

Ahşap Tabela Nasıl Yapılır?

Ahşap tabela reklam hizmeti seçeneklerinde “meşe, kiraz, çınar, köknar, kestane, sedir” gibi birçok ağaç çeşidi kullanılmaktadır. Her birinin kendine özgü bir karakteri ve görünümü olduğu için, sahip oldukları özelliklere uygun olan durumlarda kullanmak oldukça önemlidir.

Kaliteli görünümlerinin devamlılığını sağlamak adına gerekli bakımların düzenli olarak yapılması çok önem taşımaktadır. Ahşap tabela çeşitleri daha çok doğal görünümü korumaya yönelik ve dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.

Ahşap Tabelalarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genellikle dış mekânlarda kullanılmakta olan ahşap tabelaların, her türlü hava koşuluna dayanıklı olması gerekmektedir. Aksi takdirde zamanla mevsimsel şartlara göre ahşap malzeme üzerinde renk değişikliği, kuruma, çatlama gibi hasarlar oluşabilmektedir.

Bu nedenle de ahşap tabelaların koruyucu cila ve diğer kimyasallarla korunmasına dikkat edilmesi önemlidir.

Ahşap Tabela Fiyatları Nedir?

Ahşap tabela fiyatı, tabelanın tasarımından üretimine veya montajına kadar çok değişik faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Osmanlı oyma motifleri ve Selçuklu motifleri ile müşterilerimizin isteklerine uygun olarak yön tabelaları, uyarı tabelaları, iç mekân uyarıları, ayaklı ve ayaksız tabelalar gibi büyük bir kullanım alanına sahip olan ahşap tabela reklam hizmeti sunmaktayız.

Ahşap tabelaların tasarımları ve montajları konusunda uzman ekibimizle görüşerek, ahşap tabela örnekleri seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

 

× WhatsApp Teklif İste