Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela çok farklı malzemelerle üretilebilen, kurumların isim veya logolarını lazer olarak bilinen makineler ile keserek harf formunda şekil verilen tabela türüdür.

Kutu harf tabelalar ışıklı veya ışıksız olarak hem iç hem dış mekanlar için tasarlanabilir. Bu tarz tabelalar estetik ve ilgi çekici olmaları sebebiyle özellikle alışveriş merkezleri gibi kalabalık alanlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.

Kutu Harf Tabela Hangi Tür Malzeme ile Kullanılır?

İşletmenin adını en iyi şekilde tanıtan tabela kutu harf tabeladır. Genellikle büyük boyutlarda tasarlandıkları için oldukça dikkat çekicidirler. Malzeme konusunda yaygın olarak pleksi kullanılmasına rağmen paslanmaz çelik, kompozit, saç levha, alüminyum gibi isteğinize bağlı malzemeler de kullanılabilmektedir.

Profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken tasarım sürecinden sonra proje üretime alınmaktadır. Tasarım, hizmet alınacak alanın cephesi, konumu ve diğer çevre şartları göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.

Duruma bağlı olarak kutu harfler direkt zemine uygulanabildiği gibi isteğinize bağlı olarak farklı malzemelerden üretilen kasa üzerine de monte edilebilmektedir.

Bu konuda hizmet alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu diğer tabela modellerinde olduğu gibi tasarımdır. Çevrenizdeki rakip işletmelerinizin kullandığı tabela modellerinden hizmet alınacak alanın fiziki durumuna kadar her konuda analiz yapılması ve doğru tasarım kullanılarak müşterilerinizin ilgisi işletmenize çekilmelidir.

Bu sebeple alanında uzman, tecrübeli ve iyi referansları bulunan reklam ajansları ile reklam çalışması yapılmalıdır.

× WhatsApp Teklif İste