Vinil Tabela

Uygun maliyetli, kaliteli vinil tabela reklam hizmeti için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Vinil Tabela Reklam Hizmeti Neden Kullanmalısınız

Son yıllarda sıkça kullanılan vinil tabela reklam hizmeti, kullanıcısına pek çok avantaj sağlamaktadır.

  1. Bunlardan en önemlisi, istenilen boyutlarda tek parça halinde kullanılabilmesidir. Bu tabelaların en büyük ölçüsü “5mt. x 50mt.” kadar olabilmektedir.
  2. En önemli ikinci avantajı ise, vinil üzerine istenilen sayıda görseli, ihtiyaç duyulan her renkte kullanma olanağı sunmasıdır. Bu da tabelada istenilen tasarımın yapılmasına olanak sağlamaktadır.
  3. Vinil tabelalarda zemin seçiminde birçok alternatifin olması da bu hizmetin diğer bir avantajıdır. Zemin sadece tek renk değil, degrade geçişli de yapılabilmektedir.

Vinil Tabela Reklamları Nasıl Yapılmaktadır?

Vinil tabela reklam hizmeti işleminde, öncelikle dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin, profil şaseye dört bir yandan gerilmektedir. Önceden kasanın içerisine aydınlatma düzeneği yerleştirilmiş olan bir alüminyumun üzerine, hazırlanmış olan vinil kapatılmaktadır.

Vinil tabela hem kasa üzerine monte edilerek ışıklı bir şekilde de kullanılabilmektedir. Ayrıca istenildiğinde profil şase üzerine gerdirildikten sonra ışıksız olarak da monte edilebilmektedir.

Vinil tabela reklam hizmeti, teknik olarak birkaç şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan en çok tercih edilenler,

  • Aparatlı germe tekniği,
  • Zımba ile germe tekniğidir.

Vinil Tabela Reklam Hizmetinde Neye Dikkat Edilmelidir?

Bu tür tabelalar için özel olarak üretilen ışıklı vinilin kullanılması oldukça önemlidir. Çünkü ışık geçirgen bir yapıya sahip olan vinil kullanılmadığında, homojen bir görüntü elde edilmemektedir. Daha düşük maliyet olması için, çoğu firma bu tür tabelalarda ışık geçirgenliği düşük vinil kullanmaktadırlar.

Her yönüyle dört dörtlük bir vinil tabela reklam hizmeti almak için, bizlerle iletişime geçebilir ve uzman ekibimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

× WhatsApp Teklif İste