Işıklı Tabela Güncel Modeli

Işıklı Tabela

Işıklı tabelada en uygun maliyetler ile en kaliteli hizmet için bizi arayabilirsiniz.

En Kaliteli Işıklı Tabela Hizmetleri

50 seneyi aşkın süredir Türkiye’de kullanılan ışıklı tabela, çok sayıda zemin malzemesinin ışık sistemleri ile kullanılan bir tabela çeşididir.

Ticari alanda en çok tercih edilen reklam araçlarından biri olan tabela, rekabet amacıyla dikkatleri çekmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Çeşitli aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılan ışıklı tabela modelleri, firmanın reklamının gece karanlığında da görünebilmesine olanak sağlayan bir tanıtım aracıdır.

Işıklı Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Genellikle içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma araçları yerleştirilmektedir. İçerisine konulan bu ışık sayesinde, ön kısmında yer alan reklam yazıları kolaylıkla okunabilmektedir.

Zemin malzemelerinin içinde yaygın olarak kullanılan Pleksi Glass’ın en önemli özelliği, ışık geçirgenliğine sahip olmasıdır. Halk arasında “mika” olarak bilinen bu malzeme, çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Kalınlığının doğru belirlenmesi önemlidir. Çünkü gereğinden fazla ince olan malzeme, fazla ısı veya soğuk nedeniyle deformasyon geçirecektir.

ışıklı pleksi harf
Pleksi harf folyo kaplama
ışıklı tabela modelleri

Işıklı Tabela Hizmetlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Piyasada görülen birçok ışıklı tabela örnekleri, maliyeti düşürmek amacıyla kalitesiz ve yanlış malzemelerle yapılmaktadır.

Beyaz zeminli tabelalarda dalgalı ve hareli bir görüntü ortaya çıkıyorsa, bilinmeli ki yanlış malzeme kullanılmıştır. Işığın malzemeyle uyum sağlayarak, homojen bir görüntü oluşturması için uzman bir kadrodan hizmet almak çok önemlidir.

Ayrıca kullanılacağı yerin ve monte edileceği konumun analizinin iyi yapılması gereklidir. Hava şartlarına uygun olan ölçüler dikkatle belirlenmelidir.

Işıklı Tabela Fiyatları Ortalama Nedir?

Işıklı tabela m2 fiyatları kullanılan malzemeye göre veya ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Uzman kadromuzun elinden titizlikle çıkmış ışıklı tabelaları, uygun fiyatlarla sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

× WhatsApp Teklif İste