Alüminyum Tabela Örneği

Alüminyum Tabela

Kaliteli, dayanıklı ve bütçe dostu alüminyum tabela hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Alüminyum Tabela Hizmetleri

Tabela çeşitleri içerisinde ”görsellik, dayanıklılık ve kalite” gibi nitelikleri nedeniyle müşteriler tarafından en çok tercih edilen alüminyum tabela, uzun ömürlü tabela türlerinden biridir. Ayrıca, estetik olmasının yanı sıra ekonomik olması nedeniyle de birçok firma tarafından kullanılmaktadır.

İstenilen renk ve tasarımlarla üretilen alüminyum tabelaların üzerine statik boya uygulanmaktadır. Böylece, tabelaların yıllarca sorunsuz bir şekilde muhafaza edilebilmesi sağlanmış olmaktadır.

Herhangi bir arıza olasılığını en aza indirgemek için, alüminyum tabela içerisine uygulanacak olan elektrik aksamında yüksek kalitede malzemeler kullanılmaktadır. Diğer tabela sistemlerine göre çok daha eski bir tabela sistemi olmasına rağmen, alüminyum tabela oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Alüminyum Tabela Modelleri Nelerdir

Alüminyum tabela, ışıklı ya da ışıksız olarak kullanılabilmektedir. Çeşit olarak alternatifi oldukça fazla olan bir tabela reklam sistemidir.

Sadece reklam amacıyla kullanılmayan alüminyum tabelalar, zemin ve cephe kaplamasında veya tabela zemin uzatmalarında da uygulanmaktadır.

Alüminyum tabela da;

  • Işıklı,
  • Işıksız,
  • Giydirme,
  • Totem,
  • Kutu Harf Tabela,
  • Lambri Giydirmeli,
  • Led Aydınlatmalı,
  • Elektronik ve mekanik gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Alüminyum tabela çeşitlerinde kullanılan ana malzeme alüminyumdur. Üretilecek olan tabelanın boyutuna göre kalınlıkları 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm ve 3 mm arasında değişiklik göstermektedir.

Alüminyum Tabela Fiyatları Nedir

Alüminyum tabela fiyatları istenilen tabelanın tasarımından üretiminde kullanılacak malzemeye, ölçüsünden monte edilecek yerine kadar pek çok faktöre bağlıdır.

Alüminyum tabela reklam hizmetlerimiz konusunda daha ayrıntılı bilgi almak, alüminyum tabela seçeneklerini görmek için bizi arayabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz, size en uygun maliyetler ile projelerinizi hazırlamak için destek vermeye hazırdır.

× WhatsApp Teklif İste