Kompozit tabela örnek modeli

Kompozit Tabela

Kompozit tabela ile işyeriniz hem profesyonel hem de modern bir görünüme kavuşsun.

Kompozit Tabela Nedir?

Tabela hizmetlerinde en fazla kullanılan kompozit tabela, kullanılan malzemesi nedeniyle işyerlerine yepyeni bir hava katabilen özel bir tabela cinsidir. Üretiminde kullanılan ileri teknoloji bu tabelaların da sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlaması da onların sıklıkla tercih edilmesini sağlar.

Kompozit tabela çeşitleri hem iç hem de dış yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Kalitesi, sağlamlığı ve sunduğu modern görünüm ile işyerinize farklılık katacak bu tabelalarda en iyiyi seçmeniz çok önemlidir. Kompozit tabela hizmetleri konusunda yılların deneyimini başarılı çalışmalar ile desteklemiş olan firmamız size en iyi en uygun fiyat ile vermek için çalışmaktadır.

Neden Kompozit Tabela Tercih Etmelisiniz?

  • İyi tasarımlanmış bir kompozit tabela bina dış cephesi ile çok uyumlu bir görünüm sunar.
  • Dış cephe kaplamalarında kullanılan kompozit sağlam ve uzun ömürlü bir malzemedir. Dayanıklılığı, uzun ömürlü olması ve kullanım alanının genişliği sebebiyle bu tabelalar sıklıkla açık hava reklam ürünlerinde kullanılır.
  • Diğer malzemelere göre daha hafiftir.
  • Malzemenin yapısı nedeniyle çalışılması kolay ve yüzeyi düzgün bir materyaldir. Ancak darbelere karşı da çok dayanıklıdır.
  • Temizliği ve bakımı kolaydır.
  • Tasarım ve renk açısından çok geniş kullanım olanakları sunar

Kompozit tabelalar istek ve ihtiyaca bağlı olarak ışıklı ya da ışıksız olarak da yapılmaktadır. Kompozit tabela fiyatları yerine, tasarımına, büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir.

Uzun ömürlü ve uygun maliyetli farklı tasarım kompozit tabelalar için bizi arayabilirisiniz. Kompozit tabela çalışmalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

× WhatsApp Teklif İste