Pleksi tabela

Pleksi Tabela

Tabela sektöründe her geçen gün popülerliği artan ve gelişim gösteren pleksi tabelalar yeni çıkan tabela sistemlerine rağmen halen yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu sebeple pleksi tabela sistemlerinin bu sektöre katkısı çok büyüktür.

Dayanıklı akrilik malzemeden imal edilen pleksi tabelalar isteğinize göre hem iç mekan hem de dış mekanlarda tabela veya reklam ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Döküm levha şeklinde imal edilen pleksi tabelalar zorlu hava şartlarından dahi etkilenmediği ve ışığı yansıttığı için çok tercih edilen bir tabela türüdür.

Pleksi Tabela Neden Tercih Etmelisiniz?

Pleksi tabelalarda tasarım konusu oldukça esnektir. Profesyonel reklam ajansları müşteri ihtiyaçları ve çevre koşullarını göz önünde bulundurarak bu tasarımları sağlamaktadır.

Işık geçirgenliği sayesinde pek çok farklı kombinasyonda tasarlanarak müşterilerinizin ilgisini çekecek ve gelirinizi arttıracak tabelalara sahip olabilirsiniz.

Birçok ünlü firmanın da tercih ettiği bu tabela türü tüm dünyada halen trenddir. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak tabelalar tasarlanabilmesi yanı sıra küçük işletmeler için de tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Diğer tabela türlerinde olduğu gibi pleksi tabela modellerinde de tasarım büyük önem arz etmektedir.

Bu sebeple kesinlikle tasarım konusunda profesyonel ve alanında yetkin kişilerle çalışılmalıdır. İşletmenizin konumu, rakip firmaların kullandığı reklam modelleri, çevre koşulları vb. birçok faktörü değerlendirerek size uygun tasarım ve fiyatlandırmayı sağlayabilecek kapasiteye sahip reklam ajansları ile çalışmalısınız.

Pleksi tabela fiyatları, modelleri ve tasarım ile ilgili tüm sorularınız için hemen bizimle iletişime geçin.

× WhatsApp Teklif İste