Eskitme Retro Tabela Örnek

Eskitme Tabela

Evinizin veya iş yerinizin, daha sıcak ve samimi görünmesini ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, o zaman tabela seçiminde eskitme tabela seçenekleri size en uygun alternatif olacaktır.

Kaliteli işçiliğimiz, sıra dışı tasarımlarımız, hızlı imalatımız ve uygun fiyatlarımızla sizler için birçok çeşidiyle eskitme tabela üretimi ile hizmet vermekteyiz.

Retro görünümlü tasarımlarımızla, sizleri nostaljik bir yolculuğa çıkarıyoruz. Zevkinize ve isteğinize göre; ahşap, metal, ferforje veya ışıklı olarak imal ettiğimiz tabelalarda eskitme yöntemi kullanarak sizlere doğal ve samimi bir ortam sunuyoruz.

Eskitme Tabela Çeşitlerimiz

Çeşitli malzemeler ve eskitme yöntemleri ile müşterilerimize eşsiz bir tasarım ve kaliteli bir işçilik sunuyoruz. Eskitme tabelalarımızın yapımında birçok malzemeyi toplayarak, lazerle yakma ya da cnc kazıma tekniklerini kullanmaktayız. Gerektiğinde de isteğinize bağlı olarak da teknoloji odaklı teknikler kullanmak yerine el işçiliği ile modellerimizi hazırlıyoruz.

Eskitme tabelalarımızdan bazıları korten çelik malzemeden ya da DKP saçtan elde edilmektedir. Gün geçtikçe eskiyen malzeme paslanarak retro bir görünüm almaktadır. Eskitme tabela çeşitleri istek veya ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ışıklı ya da ışıksız olarak yapılmaktadır.

Eskitme tabela üretimlerimizde kullanılmış ve özenle seçilmiş ahşap malzemeleri kullanıyoruz. Fransız mimarisi uygulamalarının vazgeçilmezi olan bu tabelalarla antik bir hava yaratıyoruz.

Eskitme tabela yapımında ahşap yanı sıra pirinç de kullanmaktayız. Genellikle ışıklı dış mekân tabelalarında kullanmakta olan bu tabelalar işyerinize farklı bir hava katacaktır.

Eskitme ahşap tabelalar özellikle farkını ortaya çıkartmak isteyen müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerimizin başında gelmektedir. Siz de farkınızı ortaya koymak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bizi aramak olacaktır.

× WhatsApp Teklif İste