Yönlendirme Kapı Tabela

Yönlendirme Tabelası

Kurumsallığınızı yansıtacak ve profesyonelliğinizi gösterecek yönlendirme tabelası hizmetleri için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Yönlendirme Tabelası Nerelerde Kullanılır?

Geniş bir kullanım alanına sahip olan yönlendirme tabelası, iş güvenliği alanından trafik işaretlerine, otoparklardan alışveriş merkezlerine ya da iş yerlerine kadar birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Yönlendirme tabelası, insanların hayatını kolaylaştırmak ve güven altına almak amacıyla kullanılmaktadır.

Genellikle kalabalık alanlarda yön bulma konusunda yardımcı olurlar. Günlük kullanım kadar kurumsal ve profesyonel amaçlar içinde sıklıkla kullanılırlar.

Yönlendirme Tabelası Tasarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yönlendirme tabelası çeşitleri hem iç hem de dış mekân tabela sistemleri olarak kullanılır. Işıklı, ışıksız olabildiği gibi dijital ekranlar konularak daha teknolojik olarak da tasarımı yapılabilir.

  • Yönlendirme tabelası tasarımı çok önemlidir. Kullanılacak yere uygun olması fark edilebilir olması ve amacını gerçekleştirmesi tasarıma bağlıdır.
  • Profesyonel görünüm vermelidir. Tasarım ve üretim, kullanılan malzemelerin kalitesi profesyonel görünümü sağlayan faktörlerdir.
  • Dayanıklı ve sağlam olmalıdır. Yönlendirme tabelaları uzun süreler kullanılması planlanan tabelalardır. Bu sebeple kalitesi yanı sıra dayanıklılığı da ön planda olmalıdır.
  • Doğru şekilde dizayn edilmelidir. Amacına hizmet edecek şekilde dizayn edilmesi önemlidir. Örneğin ayaklı olması gereken bir yönlendirme tabelası eğer ayaksız dizayn edilirse amacına hizmet etmekten ziyade göz kirliliğine neden olacaktır.
  • Tabelaların doğru yere yerleştirilmesi önemlidir. Uzak mesafelerden bile fark edilebilir olması için, yönlendirme tabelasının yerleştirilme şekline dikkat edilmektedir.

Yönlendirme Tabelası Fiyatları Nelerdir

Yönlendirme tabelası çeşitlerinin fiyatları çok farklı etmenlere bağlı olarak değişmektedir. Ölçüsünden kullanılacak malzemesine, tasarımından teknolojik ekipmanına kadar pek çok konu bu tabelaların fiyatlarını etkilemektedir.

Ancak uzun ömürlü ve profesyonel bir yönlendirme tabelası hizmeti almak için uygun maliyet kadar kaliteli üretim ve tasarım yapan firmaların tercih edilmesi de gereklidir. Yönlendirme tabelaları ve fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için, lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz size özel projeler hizmet vermektedir.

Pleksi yönlendirme tabelası

 

× WhatsApp Teklif İste