Dijital Baskı Merkezi

Beylikdüzü En İyi Dijital Baskı Merkezi

Firma, yaptığı çalışmalar ve taslak örnekleri ile müşterilerinin dikkatini çekmeye devam etmekte. Farklı modeller üzerinden çalışmalar yaparak daha önce görülmemiş görsel bir logo işlemi uygulanmakta. Dijital ortam için hazırlanmakta olan reklam logoları içinde geliştirilmiş teknikleri vardır. Metin şekillendirmesi, yazı şekli ayarları, faklı yazı stilleri ve renklendirmeleri ile farklı bir tabela görseli oluşturmaya devam etmekte. Mor Tabela ajans çalışmaları ile çalışma alanını daha çok büyütmüştür. Yol reklam tabelaları, iş yeri tabelaları, yazı baskıları gibi dijital ortam çalışmalarında bulunmakta.

Dijital Baskıcı

Dijital Baskı Ayrıcalığı:

İnternet ortamındaki reklam panoları ve giriş logoları için gerekli olan dijital baskı yapılır. Sanal ortamda uygulanan bu taslak çalışmaları ile tabela üzerine yapılacak olan şekil belirlenir. Dijital baskı her alanda kullanılabilir. Sadece tabela üzerine değil, kullanılacak olan zemin, kağıt, mermer, beton, tahta, ahşap, cam gibi malzemelerin üzerine de baskılar sağlanmakta.

Yurt dışından getirilen uygulamalar ve farklı çalışmalar ile bilinenin dışında baskılar ortaya çıkmakta. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan firma katalogları ile seçim yapmalarını sağlar. Hazırlanacak olan baskının şekli, metin içeriği, renklendirmesi ve konsantre ayarları ile yeni ürünler ortaya çıkarır. Mortabela.com desteği ile Beylikdüzü’ne yakın ve uzak yerde yaşayan müşterileri içinde hizmet vermeye başlamıştır.

Mor inek ajans çalışmaları ile hayata geçirilen projelerde renkli ve farklı tabela baskıları ortaya çıkmıştır. Yol kenarındaki iş yeri ve buna benzer alanlar için yapılacak olan reklamlarda kullanılan teknik yöntemi geliştirilmiştir. Aynı zamanda sanal ortam içerisinde sitelerin reklamları ve giriş metinleri için çalışmalarda yapılmakta. Dijital ortam baskıları ile sanal ortamda yapılan çalışmalar kataloglar halinde yayınlanmıştır.

Verilen Hizmetler ve İçerikleri:

Firmamız, şube çalışmaları dışında sanal ortamda resmi internet sitesi üzerinden de sipariş almakta. Uzakta olan müşteri için yapılan çalışmalar kargo teslimatı ile gönderilmekte. Dijital baskının yapım şekline göre yapım süreçleri vardır. Gün içerisinde teslim edilebilen tabela, logo baskıları da yer almakta. Dijital ortam taslaklarını tabela gibi ürünlerin üzerine işlemek hem kolay aynı zamanda tasarım harikası haline gelebilecek teknikler ile desteklenebilir.

Matbaa Baskı Hizmetlerimi‎ Hakkında detaylı bilgi ve Fiyat Teklifi İçin
Hemen Bize Ulaşın

Barış Mah. Nigar Sok. Çitilkent Apt. No: 3 / D: 3
Megakent / Beylikdüzü / İstanbul

Tıkla Ara => 0212 909 38 40

× WhatsApp Teklif İste